Noclegi

Nasze zawody zorganizowane są nieco nietypowo, ponieważ mamy dwie zupełnie oddzielne strefy zmian – T1 (oraz start zawodów) w Borównie (ok 20 km na północ od Bydgoszczy), zaś T2 (i meta) przy stadionie Zawiszy (ul. Gdańska w Bydgoszczy). Dlatego też wybór miejsca zakwaterowania może wymagać nieco dłuższego zastanowienia niż zazwyczaj i odpowiedzi na pytanie: czy warto nocować bliżej miejsca startu, czy też niedaleko mety?

Wybór zależy oczywiście od osobistych preferencji, my jednak polecamy jeszcze trzecią opcję: centrum Bydgoszczy. Stwarza to bowiem o wiele więcej ciekawych możliwości (zwłaszcza, jeśli podróżujecie z rodziną lub niestartującymi znajomymi) – np. zwiedzanie uroczej Starówki i Bydgoskiej Wenecji, lub wyjście do kawiarni czy restauracji. W Borównie, które jest typową miejscowością wypoczynkową, poza plażą nie ma bowiem wielu innych atrakcji, zaś strefa mety (i Stadion Zawiszy) zlokalizowane są na obrzeżach miasta. Nocleg w Bydgoszczy nie powinien też sprawić kłopotów logistycznych, gdyż każdy z zawodników może skorzystać ze zorganizowanych przez nas połączeń autobusowych ze stadionu Zawiszy do Borówna zarówno w przeddzień zawodów (aby umożliwić wstawienie sprzętu do strefy zmian), jak i w samym dniu startu. Przy strefie T1 znajduje się też obszerny parking, gdzie można pozostawić samochód na czas trwania imprezy.

CityHotelW tym roku specjalne zniżki i pakiety dla zawodników Triathlon Polska oferuje CityHotel:

  • wyśmienite śniadanie w formie bufetu 6:30-10:00, w niedzielę 7:00 -10:00 (na indywidualne życzenie możliwość wcześniejszego śniadania z menu przedstartowym)
  • zestaw do kawy/ herbaty w pokoju, wodę mineralną
  • bezprzewodowy internet WiFi
  • wstęp do strefy relaksu: sauna, siłownia, wanna z hydromasażem
  • przechowalnię rowerów
  • 0% przedpłaty
  • a dodatkowo: parking w promocyjnej cenie, możliwość korzystania z udogodnień na terenie hotelu: restauracja i bar, room service, kasyno i salon gier, pralnia, przechowania bagażu, prasa, mapki i informatory o mieście, masaż relaksacyjny.

Rezerwacje: city-hotel.pl/blog/offer/ocean-lava-triathlon

(c) 2008-2021 Triathlon Polska   |   wykonanie: sportsBRND.pl